To dieta jest kluczem do osiągnięcia zdrowej wagi?

To może być, że substancja jest często spotykane w układzie pokarmowym może pomóc ci poczućTo może być, że substancja jest często spotykane w układzie pokarmowym może pomóc ci poczuć

że nie są głodni i muszą przestać jeść. Powtarzane dawki leku może również pomóc złagodzić ciężar.”Gruba niszcząc tabletkę na jeden krok bliżej” – głosi Nagłówek w wielkiej Brytanii słońce, opisując nowe badanie, które wykazało dawkach substancja o nazwie fenyloalanina, która występuje, gdy organizm rozkłada produkty o wysokiej zawartości białka, zmniejsza się spożycie żywności i utrata masy ciała spowodowało u szczurów i myszy. W rzeczywistości, Brytyjscy naukowcy twierdzą, że ich badania mogą prowadzić do rozwoju diet i preparatów do walki z otyłością.

Białka działa na standardowych i otyłością gryzoniBiałka działa na standardowych i otyłością gryzoni

Kiedy jeść potrawy bogate w białko, takie jak wołowina, ryby, mleko i jaja, twoje ciało tworzy fenyloalaniny. Naukowcy z Imperial college w Londynie pyta, czy to pod wpływem hormonów, które wpływają na apetyt.

Dali wiele szczurów i myszy dawka fenyloalaniny, i dali inny zestaw otyłych szczurów i myszy kilku dawek. Pierwsza grupa gryzoni jadłam mniej, a drugi zestaw utraconej wagi.

Naukowcy twierdzą, dając dawek chemicznych podwyższony poziom hormonu UPF-1, co mówi nasz organizm, kiedy jesteśmy już wystarczająco dużo jadła. W tym samym czasie, obniżył się poziom greliny, który mówi nasze ciało, kiedy jesteśmy głodni. Chemicznej, podobno współpracuje z wapń-czułego receptora (casr), który powoduje zmiany w poziomie hormonów.

„Nasza praca po raz pierwszy pokazuje, że aktywacja Qasr może tłumić apetyt” – powiedział główny Autor Mariana Norton. „To świadczy o możliwości korzystania z fenyloalaniny lub inne cząsteczki, które stymulują Qasr – jak narkotyki lub składniki żywności – w celu zapobiegania lub leczenia otyłości.”

Jeśli jesteś zainteresowany w uzyskaniu więcej informacji na temat pokarmów bogatych w białko, badań z wysokiej białka diety i najlepszych rodzajów białka, ten biuletyn Informacyjny Biblioteki Narodowej medycyny mogą pomóc.

Epidemia otyłościEpidemia otyłości

Człowiek uważa się za otyłych, jeśli on lub ona ma Indeks Masy ciała jest większy lub równy 30. Wskaźnik Masy ciała oblicza się poprzez podzielenie masy ciała człowieka na jego wzrost. Osoba, która jest 5 stóp 5 cali wysokości i waży 180 kilogramów, na przykład, ma Indeks Masy ciała od 30 i będą brane pod uwagę otyłe.

Otyłość jest problemem zdrowia publicznego, szczególnie w krajach wysoko rozwiniętych, takich jak Stany Zjednoczone i Wielka Brytania. Na całym świecie, według danych Światowej organizacji zdrowia, około 600 mln osób otyłych – wskaźnik, który ma więcej niż podwoiła się od 1980 roku. W 2007-08, kto mówi, 33,8 procent amerykanów w wieku 20 lat i powyżej zostały uwzględnione otyłe.

Kto powiedział, że nadwaga i otyłość są na większe ryzyko chorób przewlekłych, takich jak cukrzyca, choroby układu krążenia i niektóre rodzaje raka. Porozmawiaj z lekarzem o osiągnięciu lub utrzymaniu prawidłowej wagi ciała. Możesz znaleźć dostawcę Opatrzności w naszym katalogu centralnego. Aby dowiedzieć się więcej.

Krajowi serce, Płuco i krew Instytut ma Indeks Masy ciała kalkulator, który pozwala podłączyć swój wzrost i wagę. Kto liść na otyłość i nadwaga prowadzi szereg definicji i danych statystycznych w podziale na grupy wiekowe. Artykuł opisujący badanie brytyjskiego, z nagłówkiem „naukowcy znaleźli, jak wysokobiałkowe diety powodują utratę wagi”, – został opublikowany na stronie internetowej towarzystwa endokrynologii. Został zaprezentowany na konferencji towarzystwa w Brighton, Anglia.

Ten wpis został opublikowany w kategorii Uncategorized. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *